. مهلت ثبت‌نام و ارسال مقاله سومین کنگره تمدید شد | کنگره بین المللی علوم انسانی اسلامی
| امروز چهارشنبه, ۱۹ مرداد , ۱۴۰۱ | Wednesday, 10 August , 2022 |
فارسی English

مهلت ثبت‌نام و ارسال مقاله سومین کنگره تمدید شد

مهلت ثبت‌نام و ارسال مقاله برای سومین کنگره بین‌المللی علوم انسانی اسلامی تا ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ تمدید شد.

متن خبر:

به گزارش دبیرخانه دائمی کنگره بین‌المللی علوم انسانی اسلامی، با توجه به درخواست برخی از پژوهشگران محترم برای تمدید مهلت ارسال مقاله و موافقت دبیر علمی کنگره، تاریخ ارسال مقاله تا ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ تمدید می‌گردد.

پژوهشگرانی که چکیده مقاله‌ی آنها مورد تایید کمیسیون مربوطه قرار می‌گیرد می‌توانند با ویرایش کد مقاله‌ی ارسالی خود در سایت کنگره اقدام به بارگذاری اصل مقاله نمایند و یا فایل word مقاله را به ایمیل کنگره ارسال کنند.

با توجه به قوانین کنگره، کمیسیون‌های تخصصی فقط مقالاتی را داوری خواهند کرد که فایل word چکیده یا اصل مقاله در سایت کنگره ثبت و کد به آن اختصاص داده شده باشد. لزومی به رعایت ترتیب ارسال چکیده و اصل مقاله نیست و پژوهشگران می‌توانند پس از ثبت‌نام اصل مقاله‌ی خود را ارسال کنند.

سومین کنگره‌ی بین‌المللی علوم انسانی اسلامی، آبان ماه ۱۳۹۴ در تهران و با کمیسیون‌های ۱) فلسفه و روش‌شناسی علوم انسانی اسلامی، ۲)  مدیریت تحول علوم انسانی، ۳) آموزش و پرورش و تحول بنیادین در علوم انسانی، ۴) نظریه‌پردازی و نوآوری با رویکرد اسلامی در قلمرو رشته‌های: ۴-۱) فقه و حقوق، ۴-۲) علوم سیاسی، ۴-۳) جامعه‌شناسی و ارتباطات، ۴-۴) اقتصاد، ۴-۵) تعلیم و تربیت، ۴-۶) روانشناسی، ۴-۷) مدیریت، ۸ـ ۴) هنر و معماری و ۴-۹) تاریخ و تمدن برگزار خواهد شد.

 

Comments are closed.

تصویر ثابت